Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přišla nám pozvánka na 4.kolo ČKDL, a my nemáme team..

6. 1. 2007
A je to tu... přišla Nám pozvánka od Bělé... odjedeme odehrát 4.kolo ČKDL..?? dáme do kupy team..?? pište do komenátářu pod tímto textem a podpořte nás.. Tímto i prosím všechny dorostence, nenchte Nás v tom a pojedtě s námi, jednou jsme začli bojovat, tak to musíme taky dobojovat.. Šíma..

Datum: 20.1.2007

Začátek zápasů:

B 0118  9,00 –  9,45 Bělá – Český Těšín

B 0119   9,50 – 10,35 Náchod - Brno

B 0120  10,55 – 11,40 Bělá - Brno

B 0121 11,45 – 12,30 Český Těšín - Náchod

B 0122 12,50 – 13,35 Brno - Český Těšín

B 0123 13,40 – 14,35 Náchod - Bělá

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dorost

(Jarča, 20. 2. 2007 11:12)

Do Bělé jsme odjeli,ale jen díky pomoci dokonce až z minižákovského družstva.Pro soupeře to taková senzace nebyla,ale pro nás ano.deniska hrála dobře a dala dokonce koš.

PRIMA

(mošt, 18. 2. 2007 20:07)

tak dnes jsem byla s dorostem na zapase,mohu Vam napsat, ze to co jsem zazila mi nikdo nikdy nevezme a to je ten duvod pros jsem mnela jet a proc mne kuba presvedcil. myslim si ze mi to v mladsich zacich prospeje a chci se cimdal zlepsovat. tak tedy ahoj a mnejte se zitra v pondeli na treninku

FOR DOROST

(mošt, 15. 2. 2007 18:34)

Chtěla bych zdělit všem hráčům dorostu,že by nemněli zahazovat korfbal za hlavu. je to hra v kolektivu, také jsem tuto bezvadnou hru opustila a po roce mi nedalo a znova jsem se vrátila na tréninky a můžu vám zdělit že jsem moc ráda, že mně na tento druh sportu sestra přivedla. Třeba nejsem ten tip hráče, kterému to tak jde aby mohl hrát za dorost, ale vím jistě že to někomu vadí že nejsem tak extra dobrá, mně to mrzí chtěla bych se zlepšit, ale nejde to jen tak ze dne na den a tak prosím pochopte mě. Snažím se a tím že do mě budete rýt mně npomůže.
tak tedy v NEDĚLI. ahoj vše

Jsem s Tebou

(Iva, 15. 2. 2007 10:24)

Docela mě mrzí že jsem s vámi nebyla ani v Bělé a nebudu ani v Brně, protože tohle bych si vychutnala a myslím že by si měla pokoj. I tak na Tebe budu myslet

Káťo hrej !

(Iva, 15. 2. 2007 10:09)

Přečetla jsem si co tu píše a pěkně mě tohle chování štve, pokud se někdo takhle chová tak to něco vypovídá o jeho charakteru a určitě nestojí za to, aby ses kvůli tomu trápila a nechala si znechtit sport který máš ráda,pusť to z hlavy, protože málokdo z dorostu trénuje tak často jako Ty. Myslím že většina hráčů je ráda, že jim pomůžeš a pokud někdo má něco proti, má šanci se v neděli předvést.Určirě to nevzdávej, hrát za dorost je pro vás mladší žáky moc těžký, ale zkušenosti vám nikdo nevezme.Myslím , že jsi moc prima holka a šikovná hráčka, takže Tobě i všem ostatním držím palce v nedělním zápase

ZÍTRA

(mošt, 14. 2. 2007 22:46)

Snad se kubo uvidíme zítra na tréninku. tak ahoj vsem

Díky.

(Jakub, 14. 2. 2007 19:38)

Jsem rád že jsem tě přesvědčil, díky ti za vyjádření na mě, i to hrozně moc potěší, tak v neděli ahooooj

ZMNĚNA

(mošt, 14. 2. 2007 15:15)

Kubo jestě na jednu věc jsem zapomněla, na tréninku se budu více snažit a věřím že tu zmněnu poznáš. ještě bych ti chtěla říci že si ten NEJLEPŠÍ TRENÉR kterého si můžeme přát. no a to je vše. uvidíme se na tréninku.

PŘEMLUVILI JSTE MNE

(mošt, 14. 2. 2007 15:12)

Kubo já neví, jak ty to děláš, ale do toho Brna se najednou i docela těším.Ještě než jsem si přečetla tanto článek byla jsem přesvědčená o tom že s vámi nepojedu. Těď ale doufám že mně do svého týmu vezmete jako normálního hráče. DO BRNA s vámi POJEDU!!!

Nenech se

(Jakub, 13. 2. 2007 21:38)

Prosím, neber nadávky Jardy, nevím proř by ti měl Jarda nadávat, sám není ten typ hráče, který si to může dovolit a myslím si že si staečná holka, a že se nenecháš jenom tak zvyklat jedním klukem, kdybych na tom zápase byl já, nedopustil bych, aby ti nadával, potřebujeme tě stejně jako jeho, do Brna se vůbec nemusíš bát, protože pojedu s Váma, nenechám Jardu, aby ti nadával, sám není tak dobrý, aby mohl nadávat ostatním, proto tě prosím nenech nás v průšviihu a pojed s námi hrát. V jednom článku si pslala že tě mrzí že si přestala hrát, chápu to, i já jsem měl pauzu, a taky mě to do dnes mrzí, důležitý je si chybu uvědomit a přispustit si že jsem udělal chybu. Možná mě jenom trchu mrz to, že když ti na tréninku něco řeknu, bud se směješ a nebo se urazíš, což mě na tobě hrozně mrzí, protože kdyby si chtěla, uměla by si všechno. Myslím si když ted hraješ za dorost, hodně se naučíš. Mluvila si o mím bráchoj, Honza je stejnýho typu jako já, pořád chce být lepší než někdo kdo to hraje líp, a proto jde a pořád tvrdě trénuje, i když mu něco řeknu, že dělá něco špatně, cítí se uraženej, ale poslechnemě a proto patří mezi nejlepší a to by mohli všchni, jenom dělat to co jim řeknu. Neříkám že se zrovna urážíš jenom ty, dělal to i ostaní, ale občas by jste si měli všchni uvědomit co pro Vás všchni děláme ( Já, Iva, Jarča ) jenom chceme, aby jste byli nejlepší, což zatím jste, uvidíme. Jse rád, že si uznala svoji chybu a to já beru. Myslím si když budeš chtít, rok, který si vynechala hravě doženeš. Proto tě ještě jednou prosím pojed s námi do Brna. Díky moc a zatím ahoj Šíma

PORAĎTE MI PROSÍM

(Joštová Kateřina, 13. 2. 2007 20:21)

ahoj Kubo a dorostenci,
chtěla bych tobě i celému týmu říci že jsem v Bělé byla a nebýt... Já nemůžu dopsat tento článek je to pro mě snad nejhorší článek v životě. Tak tedy nebýt v Bělé mladšího žáka Honzy Šimka a minižákyně Denisy Kolářové nevím co bych tam dělala. Třeba mě mrzí jak mi pořád nadával Jaroslav Vejprava, opravdu mne to mrzí. Do Bělé jsem jet nechtěla, ale říkala jsem si že je to hloupost abych neodjela, no a teď o tom hluboce pochybuji. Rozmýšlím se jestli mám jet 18.února po těch všech nadávkách. Když nepojedu bude mne to mrzet a budu si to vyčítat, když pojedu budu se trápit za všechny ty nadávky co opět uslyším. no a tak nevím prosím vás poraďte mi.

Chovejte se jako dospělý

(Iva, 8. 1. 2007 8:11)

Ahoj všichni, přimlouvám se za Jakuba, jste všichni téměř dospělý a měli byste si uvědomit svoji zodpovědnost. Nejde o život, ale jednou jste se rozhodli, že budete tuto sezonu hrát za dorost korfbal, Jakub se snaží to nějakým způsobem vést a myslím že je při nejmenším trapný se na to teť vykašlat a to ani nemluvím o pokutách za neúčast na zápasech.

NEBOJ KUBO

(Simona, 7. 1. 2007 18:13)

KUBO TY JEDEŠ TAKY DO BĚLÍ???????? ALE KUBO NEBOJ

nevím co mám dělat..

(Šíma, 6. 1. 2007 19:09)

Opravdu nevím co mám dělat, nemám team, a přece nepojedu do Bělý sám..BLBOST.. prosím všechny dorostence, pojedte hrát.. já opravdu nevím co mám dělat.. je to jenom jeden den.. prosím ozvěte se mi..díky.